Абонентське юридичне обслуговування

Всі бізнесмени знають, що здійснення комерційної діяльності на будь-якому рівні просто неможливо уявити без якісного, ефективного і взаємовигідного правового супроводу. Бізнесмен намагається укласти контракт з юридичною фірмою, співробітники якої не тільки мають, але і знають, що таке індивідуальний підхід. Для успішного ведення справ невід'ємною частиною вашої роботи буде співпраця з професійними юристами, компанія надасть вам можливість скористатися всіма послугами фахівців в області права.

Юридичний супровід компанії гарантує Вам належне виконання поставлених завдань, таких як усні консультації, перевірка документів, розробка форм документів, письмові консультації, написання юридичних листів і відповідей на них, організація претензій по оплатах і заборгованостях, участь в будь-яких переговорах, супровід торгів , реєстрація прав на рухоме і нерухоме майно та багато іншого. Що включає в себе юридичний супровід?

Не думайте, що юридичний супровід організацій полягає виключно в представництві в суді і підготовці офіційних паперів, адже ведення бізнесу включає в себе рішення і маси інших питань. Для економії коштів Вашої організації, фірма пропонує відмовитися від разових, але дорогих послуг юристів і скласти договір на консультаційне ведення справ.

Штатні юристи компанії є професіоналами своєї справи, вони мають глибокі знання у всіх галузях правознавства, а тому оперативно і якісно виконують будь-які юридичні завдання, що виникають в ході роботи компанії. Якщо Ви вирішите укласти контракт, то ви отримуєте шанс скористатися повним пакетом послуг фахівців-юристів. Це дасть Вашій організації впевненість в завтрашньому дні і вирішить будь-які питання і конфлікти, що виникають при веденні бізнесу.
Інформація про тарифи:

Тариф «Базовий» 15 т.р. в міс. Усні консультації, які не потребують підготовки та аналізу документів - без обмежень. Письмові "зауваження" на документи (очищення документів) - без обмежень. Усні або короткі письмові консультації з перевіркою документів - 3 консультації. Розробка форм внутрішніх документів (простих) - 3 форми. Розробка внутрішніх документів (складних) - 1 документ. Листи, відповіді на листи-З документа. Письмові юридичні висновки -оплата по прайсу. Претензії - оплата по прайсу. Судові справи-оплата по прайсу. Виконавче провадження - оплата по прайсу. Реєстрація прав на нерухоме майно = оплата по прайсу.

Тариф «Розширений» 35 т.р. в міс: Усні консультації, які не потребують підготовки та аналізу документів - без обмежень. Письмові "зауваження" на документи - без обмежень. Усні або короткі письмові консультації з перевіркою документів - без обмежень. Розробка форм внутрішніх документів (простих) - 10 документів. Розробка внутрішніх документів (складних) - 3 документа. Листи, відповіді на листи - 10 листів. Листи, відповіді на листи - 10 листів. Письмові юридичні висновки - 1 висновок. Претензії, відповіді на претензії - 1 претензія. Судові справи в роботі, прості (поточні) - 1 судову справу. Судові справи складні (немайнових вимог, суперечка про якість, спір про право, суперечка про нерухомість, трудові, щодо інтелектуальної власності) - по прайсу. Виконавче провадження в роботі (поточні) - 1 виконавче провадження. Участь в переговорах і нарадах - 1 нараду. Супровід торгів, державних і муніципальних контрактів - оплата по прайсу. Реєстрація прав на нерухоме майно - оплата по прайсу.

Тариф «Комплексна правова безпека» від 55 т.р. в міс. Усні консультації, які не потребують-підготовки та аналізу документів - без обмежень. Письмові "зауваження" на документи - без обмежень. Усні або короткі письмові консультації з перевіркою документів - без обмежень. Розробка форм внутрішніх документів! (Простих) - без обмежень. Розробка внутрішніх документів (складних) - 3 документа. Листи, відповіді на листи - без обмежень. Письмові юридичні висновки-3 ув'язнення. Претензії, відповіді на претензії - без обмежень. Судові справи роботі (поточні) -2 судові справи. Виконавче провадження в роботі (поточні) - 2 виробництва. Участь в переговорах і нарадах-2 наради. Супровід торгів, державних-і "муніципальних контрактів -3 контракту. Реєстрація прав на нерухоме імущество- 1 реєстрація.

Тариф «Індивідуальний» Ціна визначається на основі правового аудиту компанії замовника. Вся юридична робота компанії Замовника. Обмеження: не більше 2-х нових судових справ на місяць (поточні - без обмежень); не більше 2 юридичних адрес одночасно; участь в переговорах, нарадах і планерках1 раз в тиждень.

Просто заповніть форму нижче

і наш фахівець зв'яжеться з Вами і відповість на всі ваші запитання.


Записатись на консультацію