Представництво в арбітражному суді

#
Послуга
Вартість послуги
1
представництво в суді
1000

Представленням інтересів в Арбітражному суді в нашій компанії займаються кваліфіковані юристи, що спеціалізуються виключно на арбітражних спорах.

Профільна спеціалізація юристів дозволяє нашим клієнтам мати більше шансів на перемогу в справі, ніж у які звернулися в інші юридичні компанії. Арбітражний юрист, маючи відточені знання і багатий досвід в даній сфері, в найкоротші терміни ефективно виконає свою роботу - чи зуміє грамотно відстояти позицію клієнта в суді.

На підтвердження наших компетенцій також варто відзначити, що компанія зарекомендувала себе як одна з кращих в арбітражній галузі.
 

Наша робота будується за чіткою і зрозумілою схемою:


    проведення правового аналізу наявної документації;
    підготовка плану роботи, із зазначенням термінів, прогнозів і вартості майбутніх робіт;
    узгодження плану і підписання угоди про надання юридичної допомоги;
    захист інтересів клієнта на всіх етапах вирішення справи (від підготовки документації до допомоги у виконанні рішення суду).
 

Переваги роботи з нами:


Вартість послуг і порядок оплати визначаються індивідуально. Залежно від конкретної ситуації можливі відстрочка платежу, розстрочка, оплата по факту і інші варіанти. Узгоджена сума збільшення не підлягає.

В угоді детально прописуються зобов'язання, прийняті на себе компанією , а також гарантії виконання умов, передбачених в угоді.

Ми надаємо нашим клієнтам докладні звіти про виконану і наміченої роботі раз в два тижні, клієнт знаходиться в курсі того, що відбувається, бачить результати робіт.

Всі зазначені обставини дозволяють нашим клієнтам відчувати себе впевнено і захищ

Просто заповніть форму нижче

і наш фахівець зв'яжеться з Вами і відповість на всі ваші запитання.


Записатись на консультацію