Розділ спільно нажитого майна

Розділ спільно нажитого майна може проходить в добровільному та судовому порядку. Судовий порядок передбачається в тому випадку, якщо подружжя не змогло домовитися про умови поділу майна.

Звертаючись до нас, ви отримуєте допомогу юристів, що спеціалізуються виключно на судових спорах, пов'язаних з розділом майна. Це дає вам велику перевагу і гарантії в успішному вирішенні справи. Саме тому наші клієнти завжди відчувають себе впевнено і захищено.

Допомога професійних юристів збільшує шанси на мирний процес поділу майна, що здійснюється в добровільному порядку. В даному випадку укладається угода про поділ спільно нажитого майна із зазначенням умов про подальшу долю рухомого і нерухомого майна.

В іншому випадку нашими юристами готується і подається в суд позовну заяву із запропонованим варіантом розподілу майна. При судовому розгляді мають значення найменші деталі придбання майна, домовленості подружжя і т.д. Судовий процес займає досить тривалий кількість часу. Важливо в позовній заяві вказати чітко сформовану правову позицію, засновану на чинному законодавстві. Якщо ж ви виступаєте в ролі відповідача, то уявлення письмовій позиції також є необхідною умовою для відстоювання своїх інтересів.

Вартість послуг і порядок оплати визначаються індивідуально. Залежно від конкретної ситуації можливі відстрочка платежу, розстрочка, оплата по факту і інші варіанти. Узгоджена сума збільшення не підлягає.

Просто заповніть форму нижче

і наш фахівець зв'яжеться з Вами і відповість на всі ваші запитання.


Записатись на консультацію