Шлюборозлучний процес

Звертаючись до юридичної компанії SB Group ви отримуєте допомогу юриста, що спеціалізується виключно на шлюборозлучних суперечках. Саме тому ви можете розраховувати на благополучне вирішення справи, оскільки ваші інтереси буде представляти фахівець, на практиці вивчив усі тонкощі і особливості судового розгляду по шлюборозлучному процесу.
 

Порядок роботи:


    проведення правового аналізу ситуації, що склалася і наявної документації;
    формування мети у справі, для досягнення якої визначаються завдання, готується план роботи, із зазначенням термінів, прогнозів і вартості майбутніх робіт;
    узгодження плану роботи та підписання угоди про надання юридичної допомоги;
    захист інтересів клієнта на всіх етапах вирішення справи (від підготовки документації до допомоги у виконанні рішення суду).
 

Переваги роботи з нами:


Вартість послуг і порядок оплати визначаються індивідуально. Залежно від конкретної ситуації можливі відстрочка платежу, розстрочка, оплата по факту і інші варіанти. Узгоджена сума збільшення не підлягає.

В угоді детально прописуються зобов'язання, прийняті на себе компанією S & B Group, а також гарантії виконання умов, передбачених в угоді.

Ми надаємо нашим клієнтам докладні звіти про виконану і наміченої роботі раз в два тижні, клієнт знаходиться в курсі того, що відбувається, бачить результати робіт.

Всі зазначені обставини дозволяють нашим клієнтам відчувати себе впевнено, також завжди видно, за що клієнт сплачує кошти.

Просто заповніть форму нижче

і наш фахівець зв'яжеться з Вами і відповість на всі ваші запитання.


Записатись на консультацію