Спадкові спори

Спадкові спори є однією з найскладніших категорій судових розглядів.

Ми пропонуємо нашим клієнтам якісну юридичну допомогу у вирішенні спадкових питань. Це стало можливим завдяки наявності штату юристів, що спеціалізуються виключно на спадкових справах. Ми довгий час формували команду з найдосвідченіших фахівців з солідним практичним досвідом. Наші юристи - справжні професіонали в своїй області. Найкраще тому підтвердження - це найвищий відсоток виграних справ.

Завдяки наявності великого досвіду і знань судової системи зсередини, робота відбувається без затримок, що допомагає домогтися позитивного результату для клієнта в найкоротші терміни.

Вартість послуг і порядок оплати визначаються індивідуально. Залежно від конкретної ситуації можливі відстрочка платежу, розстрочка, оплата по факту і інші варіанти. Узгоджена сума збільшення не підлягає.

Ми надаємо нашим клієнтам докладні звіти про виконану і наміченої роботі раз в два тижні, клієнт знаходиться в курсі того, що відбувається, бачить результати робіт.

Всі зазначені обставини дозволяють нашим клієнтам відчувати себе впевнено і захищено.
 

Наша робота будується за чіткою і зрозумілою схемою:

  •     проведення безкоштовної консультації, за підсумками якої проводиться правовий аналіз ситуації та наявних документів;
  •     підготовка плану роботи, із зазначенням термінів і вартості майбутніх робіт;
  •     узгодження плану і підписання угоди про надання юридичної допомоги;
  •     захист інтересів клієнта на всіх етапах вирішення справи (від підготовки документів до допомоги у виконанні рішення суду).
Просто заповніть форму нижче

і наш фахівець зв'яжеться з Вами і відповість на всі ваші запитання.


Записатись на консультацію