Взаємодія з судовими приставами

Ви отримали рішення суду, але судові пристави затягують з його виконанням? Досить поширена проблема. Причин тому багато, але в основному це технічні, організаційні моменти. У будь-якому випадку - такі умови не повинні відображатися на вас і перешкоджати реалізації ваших законних прав.

Юристи компанії мають великий і позитивний досвід взаємодії з судовими приставами. Хочете, щоб справа зрушила з мертвої точки, то звертайтеся до наших фахівців. У своїй роботі ми використовуємо різні способи взаємодії з приставами, в тому числі і через правовий апарат. Вирішення питань через керівний склад - начальство, сприяє ефективному розвитку взаємин з судовими приставами і якнайшвидшому виконанню рішення суду.

Наші фахівці в найкоротші терміни готують всі необхідні документи / заяви / скарги / запити, а також особисто відвідують пристава і налагоджують з ними контакт. В результаті сукупності цих дій 83% «заморожених справ» зсуваються з мертвої точки і наші клієнти отримують бажаний результат.
 

Наша робота будується за чіткою і зрозумілою схемою:

  •     проведення безкоштовної консультації, за підсумками якої проводиться правовий аналіз ситуації та наявних документів;
  •     підготовка плану роботи, із зазначенням термінів і вартості майбутніх робіт;
  •     узгодження плану і підписання угоди про надання юридичної допомоги;
  •     представлення інтересів клієнта, підготовка всіх необхідних документів, реальне виконання рішення суду.
Просто заповніть форму нижче

і наш фахівець зв'яжеться з Вами і відповість на всі ваші запитання.


 

Записатись на консультацію