Реструктуризація банківської заборгованості

Якщо обставини склалися таким чином, що ви не можете належним чином виконувати перед банком прийняті на себе зобов'язання - вам необхідна реструктуризація заборгованості. В даному питанні часто доводиться вдаватися до допомоги фахівців, так як самостійно вирішити питання вкрай проблематично.

Фахівці юридичної компанії  підготують заяву, засноване на нормах чинного законодавства, з обґрунтуванням доводів і супроводжується всіма необхідними документами. Після чого Банку буде важко відмовити клієнту в реструктуризації заборгованості.

У разі неправомірної відмови Банку в наданні реструктуризації - ми готуємо відповідні документи для подачі в  Банк і в судові органи. Як правило до цього не доходить. Виходячи з нашої практики, в разі відмови в наданні реструктуризації - наш юрист проводить зустріч з представником кредитного департаменту Банку і на місці з'ясовує всі нюанси відмови. Після цього, формується повторну заяву - яке в 90% задовольняється банком. Головне в цій справі - це не затягувати і відразу звертатися до фахівців за допомогою.

Профільна спеціалізація юристів компанії  дозволяє нашим клієнтам мати більше шансів на позитивне вирішення спору. Юрист, маючи відточені знання і багатий досвід в даній сфері, в найкоротші терміни ефективно виконає свою роботу - чи зуміє грамотно відстояти позицію клієнта і домогтися потрібного результату.
 

Наша робота будується за чіткою і зрозумілою схемою:

  •     проведення безкоштовної консультації, за підсумками якої проводиться правовий аналіз ситуації та наявних документів; підготовка плану роботи, із зазначенням термінів і вартості майбутніх робіт;
  •     узгодження плану і підписання угоди про надання юридичної допомоги;
  •     представлення та захист інтересів клієнта, підготовка всіх необхідних документів, дозвіл справи.

Вартість послуг і порядок оплати визначаються індивідуально. Залежно від конкретної ситуації можливі відстрочка платежу, розстрочка, оплата по факту і інші варіанти. Узгоджена сума збільшення не підлягає.

Просто заповніть форму нижче

і наш фахівець зв'яжеться з Вами і відповість на всі ваші запитання.


Записатись на консультацію