Спадкові питання

Спадкові питання є досить складними не лише з правової сторони, але й емоційної. Зрозуміло, що справа про спадщину посилюється важким психоемоційним станом спадкоємців, які переживають втрату близької людини. Дуже часто людина не в змозі сприймати всю необхідну інформацію. Окрім того спадкоємцю потрібно вчасно виконувати необхідні завдання, займатися збором документів, відвідувати різні інстанції. У такому випадку допомога адвоката буде доречною, адже це допоможе Вам впоратися зі справою найбільш ефективним і простим для людини шляхом.

Адвокат в Броварах Філіпова О.В. пропонує Вам послуги у справах спадщини. Адвокат допоможе Вам якщо спадкоємців декілька і між ними існують певні розбіжності, при визнанні заповіту недійсним, коли визнання прав на спадщину є спірним.

Якщо виникають спірні ситуації, то вирішуються вони в суді, тому тут необхідна правова підтримка та грамотне відстоювання своїх позицій. Звісно з такими питаннями Вам допоможе адвокат, який розгляне Вашу ситуацію, здійснить правову оцінку та за потреби візьме на себе представництво в суді.

Робота базується за слідуючою схемою:
  • проведення консультації, за результатами якої проводиться правовий аналіз ситуації та наявних документів.
  • підготовка плану роботи, де будуть вказані терміни та вартість роботи;
  • обговорення плану та підписання договору про надання правової юридичної допомоги;
  • захист інтересів клієнта на всіх етапах вирішення справи.
Робота адвоката також доможе зберегти Ваш час та нерви, адже спадкові справи є одними з найскладніших та найтриваліших.

Записатись на консультацію