Позбавлення батьківських прав

Спори, пов'язані з питаннями позбавлення батьківських прав, одні з найбільш непростих, рішення судів по даних справах самі неоднозначні.

Юристи компанії S & B Group мають значний позитивний судовий досвід в суперечках пов'язаних з позбавленням батьківських прав. Це обумовлено профільною спеціалізацією наших юристів, досвідом, блискучими навичками щодо коректного складання і збору необхідних документів, а також грамотної роботою з органами опіки. Багато юристів в своїй роботі ігнорують той чи інший аспект роботи, але не ми. Саме тому ми маємо солідну кількість виграних справ в даній категорії спорів.


Порядок роботи:
  •     проведення безкоштовної консультації, за підсумками якої проводиться правовий аналіз ситуації, що склалася і наявних документів;
  •     підготовка плану роботи, із зазначенням термінів, прогнозів і вартості майбутніх робіт;
  •     узгодження плану і підписання угоди про надання юридичної допомоги;
  •     захист інтересів клієнта на всіх етапах вирішення справи (від підготовки документів до допомоги у виконанні рішення суду).

Вартість послуг і порядок оплати визначаються індивідуально. Залежно від конкретної ситуації можливі відстрочка платежу, розстрочка, оплата по факту і інші варіанти. Узгоджена сума збільшення не підлягає.

Просто заповніть форму нижче

і наш фахівець зв'яжеться з Вами і відповість на всі ваші запитання.


Записатись на консультацію