Адвокат по сімейних справах

Адвокат по сімейних справах в Броварах: кваліфікована допомога у вирішенні будь яких спорів

 


Часом самостійно розібратися в ситуації, що склалася проблематично, а домогтися потрібного вирішення питання ще складніше. Саме тут Вам допоможе сімейний адвокат. Конфлікти всередині будь якої сім’ї, а також інші суперечки пов’язані з одним із близьких – буденне і звичне діло. Розбіжності у різних побутових, фінансових та організаційних питань виникають часто і також часто закінчуються примиренням. Однак іноді суперечки  набирають загрозливих обертів і можуть перетворитися навіть в судові позови. Сімейний адвокат може не допустити критичного напруження і вирішити конфліктну ситуацію ще на початкових стадіях. Послуги адвоката в Броварах допоможуть з мінімальними витратами часу, сил, нервів і грошей знайти оптимальне рішення навіть в найскладніших ситуаціях.

Даний юридичний профіль вельми специфічний, так як сімейні справи досить часто розглядаються сторонами під суб’єктивним кутом. Спеціаліст, який притягається для вирішення спору, повинен максимально абстрагуватися від обставин і діяти до букви закону. Тільки в цьому випадку він зможе домогтися об’єктивного і правильного результату. Якщо ви не хочете ризикувати репутацією, внутрішнім мікрокліматом в сім’ї і справедливістю, я пропоную Вам послуги адвоката в Броварах Філіпової Оксани Вікторівни. Вам пропонується захист інтересів в сімейних справах, пошук найкоротших і безболісних шляхів для вирішення конфліктів в рамках закону.

На перший погляд може здатися, що послуги сімейного адвоката містять суто особистий характер. Однак даний профіль криє в собі масу тонкощів і нюансів, а самі сімейні справи включають десятки та сотні спірних ситуацій, розбиратися в яких належить максимально ретельно і з застосуванням діючих норм. Ось лише невелика частина поширених випадків, де участь зовнішнього експерта допоможе швидко і грамотно розібратися в тому, що відбувається:

 • придбання квартири.

 • отримання кредиту.

 • отримання спадку.

 • подача податкової декларації.

 • оскарження нарахувань за ЖКГ.

 • усиновлення та удочеріння.

 • закріплення одноосібної опіки за одним із батьків після розлучення.

 • розподіл майна після розлучення.

 • урегулювання процесів, пов’язаних з придбанням нерухомості та іншої власності.

 • захист інтересів замовника при розглядах з освітніми (дитячі садки, школи та ін.), медичними установами, правоохоронними органами, виконавчим апаратом та іншими інстанціями. Підготовка скарг в різні державні органи.

 • вирішення суперечок із сусідами або державними органами з питань загального будинкового майна, надання послуг і т.п.

 • розгляд із сусідами різних питань, наприклад із сусідами, які Вас затопили, або яких затопили Ви.

 • відшкодування вартості ремонту автомобіля після ДТП.

 • оформлення пенсії та вирішення питань, пов’язаних з нарахуванням пенсії.

 • взаємодія із судовими приставами.

 • оформлення реструктуризації боргу банку і т.д

Так, адвокат найнятий одним із членів сім’ї, приймає його сторону, але розглядає справу по суті і робить об’єктивні висновки, на підставі яких пропонує найпростіший спосіб вирішити конфліктну ситуацію.

Якщо ж мова йде про захист прав одного з членів сім’ї перед представниками влади, контрольних, законодавчих і виконавчих органів, буде вироблена чітка і виграшна стратегія поведінки і, в кінцевому підсумку, результат буде позитивним в переважній більшості випадків.

Адвокат по сімейним справам, з огляду на профільну специфіку, однозначно повинен постійно розвиватися і осягати нове. Я, як адвокат в Броварах, ФІЛІПОВА О. В., спеціалізуюся в різних суміжних  областях права, що дозволяє комплексно і всебічно проаналізувати ситуацію та знайти грамотне рішення.

Я, як адвокат в Броварах, регулярно підтверджую високий рівень своєї кваліфікації, в першу чергу, позитивним результатом розглядів в яких я брала участь. Я, як адвокат в Броварах, можу виступити Вашим представником із житлових спорів та вказати на оптимальний консенсус між подружжям, допоможу правильно скласти офіційні документи і, найголовніше, зробити все можливе, щоб розгляд справи зайняв якомога менше часу і відняв мінімальну кількість сил і нервів в учасників справи.
Якщо Вам потрібна консультація адвоката в Броварах, то звертайтеся за телефоном вказаним на сайті, або напишіть на корпоративну пошту.

 

Сім’я – це ключова ланка суспільства, захистити яку буде моїм обов’язком.


Записатись на консультацію