Стягнення аліментів

Нерідко виникають ситуації, коли після розлучення колишнє подружжя, яке має спільних неповнолітніх дітей не може знайти компромісу. Зазвичай діти після розлучення проживають з одним із батьків. Звісно, що виховати дитину самостійно досить важко, як з психологічної, так і матеріальної сторони . Тому, закон передбачає, якщо подружжя, яке не проживає разом і має спільних неповнолітніх дітей, то один з батьків повинен сплачувати аліменти на дитину в обов’язковому порядку, до моменту, досягнення нею повноліття. Але не завжди сплата аліментів є добровільною, трапляються ситуації, коли батьки все ж не можуть досягти згоди між собою і ситуація вирішується в суді. Якщо ж ситуація доходить до того, що має вирішуватися в судовому порядку, то допомога та представництво адвоката будуть Вам, як ніколи доречні.

Як Адвокат в Броварах ФІЛІПОВА О.В., я пропоную допомогу в швидкому стягненні аліментів в судовому порядку.

Я представлятиму Ваші інтереси як адвокат, який займається судовими справами пов’язаними із стягненням аліментів. Ви можете бути спокійними, адже Вам не доведеться бути присутнім особисто на судових засіданнях, які віднімають величезну кількість часу і нервів. Як Адвокат в Броварах та Ваш представник буду відстоювати ваші інтереси в судових процесах за дорученням.

Стягнення аліментів буде можливе в декількох варіантах:
  • стандартне процентне відношення до заробітної плати колишнього чоловіка;
  • встановлення фіксованої суми аліментів, незалежно від офіційної заробітної плати платника аліментів.
Порядок роботи:
  • проведення консультації, в результаті якої проводиться правовий аналіз ситуації, яка склалася та наявної документації;
  • підготовка плану роботу, де буде вказано терміни, прогнози та вартість майбутніх робіт;
  • узгодження плану та підписання договору про надання правової юридичної допомоги;
  • захист інтересів клієнта на всіх етапах вирішення справи.
Вартість послуг і порядок оплати визначається індивідуально.

Записатись на консультацію