Житлові спори

Житлові спори дуже поширені, вони зачіпають кожну другу сім'ю. Дуже часто не виходить вирішити конфлікт інтересів шляхом переговорів. У таких випадках допомога кваліфікованих юристів є єдиним шляхом до порятунку.

Житлові спори відносяться категорії найбільш складних судові справ, для їх вирішення необхідні знання не тільки житлового законодавства, а й інших суміжних галузей права: сімейного, спадкового, трудового і т.д. Кожен житловий спір індивідуальний і вимагає для свого вирішення використання різних правових способів і методів. Розібратися в цьому у змозі лише досвідченому юристу, які займаються такими справами щодня і має за спиною велику судову практику. Серед юристів компанії є фахівці, які відповідають всім цим вимогам. На підтвердження того високий відсоток виграних справ в даній категорії спорів.

Зволікання і неправильні дії на будь-якій стадії розгляду житлового спору варті, як правило, дуже дорого. Звертаючись до нашої компанії ви можете бути спокійні - ваш інтереси під надійним захистом.

Вартість послуг і порядок оплати визначаються індивідуально. Залежно від конкретної ситуації можливі відстрочка платежу, розстрочка, оплата по факту і інші варіанти. Узгоджена сума збільшення не підлягає.

Ми надаємо нашим клієнтам докладні звіти про виконану і наміченої роботі раз в два тижні, клієнт знаходиться в курсі того, що відбувається, бачить результати робіт.
 

Наша робота будується за чіткою і зрозумілою схемою:

  •     проведення безкоштовної консультації, за підсумками якої проводиться правовий аналіз ситуації та наявних документів;
  •     підготовка плану роботи, із зазначенням термінів, прогнозів і вартості майбутніх робіт;
  •     узгодження плану і підписання угоди про надання юридичної допомоги;
  •     захист інтересів клієнта на всіх етапах вирішення справи (від підготовки документів до допомоги у виконанні рішення суду).
Просто заповніть форму нижче

і наш фахівець зв'яжеться з Вами і відповість на всі ваші запитання.


Записатись на консультацію