Житлові спори

Житлові спори на сьогодні є дуже поширеними та зачіпають кожну другу сім’ю. Досить часто ситуація складається так, що сил на вирішення конфлікту шляхом переговорів вже немає. У такому випадку допомога адвоката чи не єдиний шлях до порятунку.

Житлові спори відносяться до категорії складних судових справ, для вирішення яких необхідні знання не тільки житлового законодавства, а й інших суміжних галузей права, а саме: сімейного, спадкового, трудового тощо. Кожен житловий спір є індивідуальним, для вирішення якого використовуються різні правові способи та методи. Розібратися в цьому випадку Вам допоможе адвокат в Броварах Філіпова О.В., яка займається такою категорією справ та має велику судову практику.

До житлових справ, які розглядаються в судах, відносяться наступні:
  • спори про визнання права власності на житло;
  • спори відносно зміни договору оренди житлового приміщення;
  • спори про усунення перешкод у користуванні майном;
  • спори щодо розподілу житла;
  • спори щодо виселення, вселення в житлове приміщення тощо.
Житлові спори надзвичайно неврегульована категорія справ, захистити свої права самостійно без юридичної підготовки буде надзвичайно складно, тим більше в таких справах буде вирішуватися доля Вашого житла. Важливо, що зволікання і неправильні дії на будь-якій стадії розгляду житлового спору коштують, як правило, дуже дорого. Звертаючись до адвоката в Броварах Філіпової О.В.  Ви можете бути спокійні – Ваші інтереси під надійним захистом.
Адвокат з житлових питань зможе допомогти досягти компромісу у вирішенні житлового питання між родичами. Адже, дуже часто власники житла не знають, або ж не розуміють різниці в правах та обов’язках власника і наймача житла, тобто в чому саме різниця між цими правовими категоріями. Саме у цьому і є необхідність звернутися до адвоката з житлових питань. Адвокат у Броварах Філіпова О.В. у сфері житлових відносин надасть Вам юридичну допомогу по житловому праву і відповіді на питання, які виникають у цій сфері, захистить та представлятиме Ваші інтереси в суді, органах виконавчої влади.

Наша робота будується за чіткою і зрозумілою схемою:
  • проведення консультації, за підсумками якої проводиться правовий аналіз ситуації та наявних документів;
  • підготовка плану роботи, де зазначені терміни, прогнози та вартість майбутніх робіт;
  • узгодження плану і підписання договору про надання правової юридичної допомоги;
  • захист інтересів клієнта на всіх етапах вирішення справи.

Записатись на консультацію