Представництво в господарському суді

#
Послуга
Вартість послуги
1
представництво в суді

Представленням інтересів в Арбітражному суді в нашій компанії займаються кваліфіковані адвокати, що спеціалізуються виключно на арбітражних спорах.

Профільна спеціалізація адвокатів дозволяє нашим клієнтам мати більше шансів на перемогу в справі, ніж у які звернулися в інші юридичні компанії. Арбітражний адвокат, маючи відточені знання і багатий досвід в даній сфері, в найкоротші терміни ефективно виконає свою роботу - чи зуміє грамотно відстояти позицію клієнта в суді.


 

Робота адвоката будується за чіткою і зрозумілою схемою:


    проведення правового аналізу наявної документації;
    підготовка плану роботи, із зазначенням термінів, прогнозів і вартості майбутніх робіт;
    узгодження плану і підписання угоди про надання юридичної допомоги;
    захист інтересів клієнта на всіх етапах вирішення справи (від підготовки документації до допомоги у виконанні рішення суду).

 

Переваги роботи:


Вартість послуг і порядок оплати визначаються індивідуально. Залежно від конкретної ситуації можливі відстрочка платежу, розстрочка, оплата по факту і інші варіанти. Узгоджена сума збільшення не підлягає.

В угоді детально прописуються зобов'язання, прийняті на себе компанією , а також гарантії виконання умов, передбачених в угоді.

Ми надаємо нашим клієнтам докладні звіти про виконану і наміченої роботі раз в два тижні, клієнт знаходиться в курсі того, що відбувається, бачить результати робіт.

Всі зазначені обставини дозволяють нашим клієнтам відчувати себе впевнено і захищ

Записатись на консультацію