Взаємодія з державними виконавцями та виконавчими службами

Однією з поширених проблем в роботі із державними виконавцями є несвоєчасне виконання судових рішень. Серед причин, які впливають на терміни виконання судових рішень, найбільш поширеними є технічні та організаційні. У будь-якому випадку – такі обставини ніяк не мають відбиватися на Вас та перешкоджати реалізації Ваших законних прав.

Стягнення боргів в примусовому порядку – це завжди неприємна процедура. Можливі випадки, коли ситуація заходить в глухий кут, і боржнику нізвідки взяти гроші для погашення боргових зобов’язань, до процесу підключається держава у вигляді різних судових інстанцій.

Адвокат в Броварах Філіпова О.В. – це реальна допомога у справах взаємодії із судовими приставами, або ж іншими державними органами. Адвокат буде контролювати процес ведення справи.

Заручившись допомогою адвоката Філіпової О.В., Ви можете бути спокійні, адже це досить багатий досвід взаємодії із державними виконавцями. У своїй роботі адвокат використовує різні способи взаємодій з приставами, в тому числі й через правовий апарат. Розв’язання питань через керівників сприяє ефективному розвитку взаємовідносин із судовими приставами та швидкому виконанню рішення суду.

Адвокат в роботі із державними виконавцями знає про всі особливості правового поля і зможе відповісти на будь-які питання, які стосуються конкретної справи.

Відповідно, співпрацювати з таким спеціалістом можна для:
  • грамотного оформлення процедури відчуження боржника;
  • перевірки документальної бази на помилки та не доопрацювання;
  • припинення неправомірних дій з боку будь-яких учасників розгляду;
  • оскарження дій державних виконавців або невиконання виконавцями своїх обов’язків.

Схема роботи адвоката по взаємодії із державними виконавцями

Адвокат в Броварах Філіпова О.В. здійснює взаємодію з клієнтами за чіткою схемою:
  • проведення консультації по справах взаємодії із державними виконавцями, за підсумками якої проводиться правовий аналіз ситуації та аналіз наявних документів;
  • підготовка плану роботи, із зазначенням термінів і вартості майбутньої роботи;
  • узгодження плану та підписання договору про надання правової допомоги;
  • захист інтересів клієнта на всіх етапах вирішення справи.
Вартість роботи адвоката та порядок її оплати визначається індивідуально.
Клієнт завжди знає про статус роботи, отримуючи щотижневий звіт.

Записатись на консультацію