Стягнення коштів при ДТП

На жаль, сьогодні дорожньо-транспортна не рідкість. Наслідки таких ситуацій можуть бути кардинально різними. Ці справи є достатньо складними, адже можуть також стосуватися і кримінального права. Самому розібратися в таких справах досить важко адже ДТП завдає не тільки матеріальної, а й моральної шкоди, нерідко дорожньо-транспортна пригода може бути із смертельним випадком. У будь-якому разі Вам потрібна правова підтримка адвоката. Адже розібратися самостійно у таких справах досить проблематично, а також займе багато часу.

Адвокат в Броварах Філіпова О.В. допоможе Вам у справах про стягнення коштів при ДТП, враховуючи усі нюанси справи.

У даній категорії справ можливе як стягнення грошових коштів за пошкоджений транспортний засіб в результаті ДТП, так і стягнення грошових коштів в результаті заподіянню шкоди здоров’ю в результаті ДТП.

Обидві категорії справ вимагають дотримання чинного законодавства і грамотно сформованої і представленої позиції.

Стягнення коштів можливе з винуватця ДТП, а також із страхової компанії.

Суть відшкодування збитків в результаті ДТП зводиться до використання двох закріплених законодавством механізмів:
  1. За відсутності потерпілих з винуватця стягується компенсація витрат на відновлюваний ремонт авто.
  2. За наявності постраждалих питання розв’язується в рамках кримінального провадження та передбачає покриття витрат на ремонт машини, на лікування постраждалої особи, а також відшкодування моральної шкоди.
Сфера вирішення спорів щодо ДТП – це досить складний напрямок адвокатської практики. Звертаючись до адвоката в Броварах Філіпової О.В., Ви отримуєте найбільші шанси по задоволенню своїх вимог та максимальну виплату по заявленим вимогам.

Адвокат у Броварах Філіпова О.В. проконсультує Вас про те, які виплати з відшкодування шкоди від ДТП зобов’язаний провести страховик, тобто допоможе стягнути кошти із страхової компанії. Якщо Вам буде складно самостійно розібратися в ситуації, скористайтеся послугами адвоката з вирішення спорів щодо відшкодування матеріальних збитків при ДТП. Адвокат в Броварах Філіпова О.В. зможе об’єктивно оцінити перспективи справи та підготувати процесуальні документи.

Вартість послуг та порядок оплати визначається індивідуально.

Записатись на консультацію