Боротьба з колекторами

Як ми знаємо, існують різні життєві ситуації, коли терміново необхідні гроші. Зазвичай, коли ситуація заходить в глухий кут, людина зневірилася, то кредит здається лише одним дієвим способом. Але часто трапляється так, що не завжди умови кредитування, які Вам запропонували на словах виявляються такими ж і в дії. Зазвичай, якщо люди потрапляють на гачок кредиторів, то самостійно з цим впоратися досить важко. Адже зараз існує також багато приватних кредиторських фірм, які користуються такими методами, як вимагання коштів шляхом погроз, багаторазових дзвінків.

Здавалося б сьогодні законодавство надало боржникам більше можливостей для захисту своїх прав від колекторів, порівняно з тим, яка ситуація була раніше.
Однак, колекторські компанії дуже часто зловживають своїми повноваженнями. Хоча сьогодні поняття колекторська компанія  чинному законодавстві відсутнє, тобто якщо говорити в загальному, то це – фінансові або будь-які інші фізичні або юридичні особи, котрі отримали право вимагати повернення кредитної заборгованості.

Звертаючись за допомогою до адвоката в Броварах Філіпової О.В., Ви отримуєте повний захист – всю взаємодію з колекторськими установами адвокат бере на себе. Існують випадки, коли скоюють протизаконні дії, погрози, тоді адвокат в Броварах приймає всі міри захисту клієнтів,  направляє відповідні заяви у правоохоронні органи. Результатом такої роботи є притягування до відповідальності винних осіб.

Адвокат в Броварах Філіпова О.В. допоможе визнати факт передачі банком Вашої заборгованості колекторам  незаконним. Що допоможе Ва позбавитися постійних дзвінків зі сторони колекторів, погроз та вимагання коштів, також Ви зможете продовжити відносини з банком в рамках правового поля.

Вартість послуг адвоката в Броварах у справах з колекторами встановлюється індивідуально.

Записатись на консультацію