Розподіл спільно нажитого майна

Розподіл майна сьогодні є досить актуальною темою, адже часто виникають ситуації, коли подружжя, яке вже розлучилося, разом проживати не бажає, або ж виникають питання, хто власник майна, або ж хто має право на користування майном. Розподіл спільно нажитого майна може проходити як в добровільному, так і судовому порядку. Зокрема, судовий порядок передбачається у випадку, якщо подружжя не змогло домовитися про умови поділу майна.

Звертаючись до послуг адвоката в Броварах, Ви отримуєте допомогу професійного адвоката, діяльність якого безпосередньо пов’язана з розподілом майна. Ця обставина дає Вам велику перевагу та гарантію в успішному вирішенні справи.

Важливо, що допомога професійного адвоката збільшує шанси на мирний процес розділу майна, який проходить в добровільному порядку. Тобто, у даному випадку укладається договір про розподіл спільно нажитого майна із зазначенням умов про подальшу долю рухомого і нерухомого майна.

Якщо ж справа потребує вирішення у судовому порядку, тоді адвокатом готується та подається в суд позовна заява із запропонованим варіантом розподілу майна. Робота адвоката тут є досить важливою, адже при судовому процесі мають значення найменші деталі придбання майна, угоди подружжя. Адвокат вивчає майно, яке є в наявності у колишнього подружжя, заглиблюється в усі тонкощі його отримання. Судовий процес такої справи займає досить тривалий відрізок часу. Важливим моментом є, що у позовній заяві вказати чітко сформовану правову позицію, яка спирається на чинне законодавство. Якщо ж Ви виступаєте в якості відповідача, то представлення письмової позиції також є необхідною умовою для відстоювання інтересів.

Вартість послуг та порядок оплати встановлюється індивідуально.

Записатись на консультацію