Розірвання шлюбу Київ, Бровари


Залежно від обставин українським законодавством передбачено два способи розірвання шлюбу. Якщо у подружжя немає спільних дітей і вони обидва згодні на розлучення, воно проводиться через ДРАЦС. Якщо у подружжя є діти або один з них не згоден розривати шлюб, розлучення відбувається через суд.
 
Подружжя не має спільних неповнолітніх дітей і обоє згодні розірвати шлюб

Найлегше в Україні розлучитися тим подружжям, які прийняли спільне рішення та не мають спільних неповнолітніх дітей і дружина не вагітна.

Для оформлення розлучення подружжю необхідно звернутися до ДРАЦСу за місцем реєстрації (прописки) чоловіка або дружини з паспортами і подати спільну заяву про реєстрацію розірвання шлюбу. Ця заява складається з двох частин - кожен з подружжя заповнює свою.

Якщо хтось з подружжя є внутрішньо переміщеною особою, то така особа має можливість звертатися до ДРАЦСу за місцем фактичного проживання. Статус внутрішньо переміщеної особи підтверджується відповідною довідкою переселенця.

Згідно із законодавством між подачею заяви про розлучення і розірванням шлюбу повинен пройти місяць. Протягом цього місяця подружжя має право відкликати свою заяву. Якщо за місяць ніхто з подружжя не передумав, вони повинні з'явитися в ДРАЦС в призначений час для реєстрації розірвання шлюбу.
 

Адвокат Філіпова Оксана Вікторівна


+38 067 509 77 14

Вартість консультації від 500 грн

Київська область м. Бровари,  вул. Героїв України, 16, офіс 36


Просто заповніть форму нижче

і наш фахівець зв'яжеться з Вами і відповість на всі ваші запитання.


Записатись на консультацію