Визначення порядку спілкування з дитиною

Сьогодні розлучення не є рідкістю, але в більшості таких випадків страждають діти. Адже через свої образи один на одного подружжя завдає моральної шкоди насамперед дітям, обмежуючи їх в спілкуванні із батьком чи матір’ю. Отож, у випадку, якщо колишня дружина чи колишній чоловік, з яким за рішенням суду залишились діти, чинить перешкоди спілкування з дитиною, Ви можете через суд визначити порядок зустрічей зі своїми дітьми.

Адвокат в Броварах Філіпова О.В. має досвід ведення справ в суді у подібних ситуаціях. Адвокат через суд визначить той порядок спілкування, який буде вигідний для Вас, та не порушуватиме прав та інтересів неповнолітньої дитини. Отож, якщо Ви матимете професійного представника, тобто адвоката, шансів на перемогу та задовільне рішення суду матимете більше.

Порядок роботи:
  • проведення консультації, за результатами якої проводиться правовий аналіз ситуації та наявних документів.
  • підготовка плану роботи, де будуть вказані терміни та вартість роботи;
  • обговорення плану та підписання договору про надання правової юридичної допомоги;
  • захист інтересів клієнта на всіх етапах вирішення справи.
Також слід зауважити, що судові засідання віднімають багато нервів. Тому, звернувшись за допомогою до адвоката в Броварах Філіпової О.В., Ви матимете підтримку на судових засіданнях. Ваш представник буде відстоювати та захищати Ваші інтереси в судових засіданнях.

Записатись на консультацію