Визначення порядку спілкування з дитиною

У разі, якщо колишня дружина / чоловік, з яким за рішенням суду залишилися діти, перешкоджає вашому спілкуванню з дитиною, ви можете через суд визначити порядок зустрічей зі своїми дітьми.

Юристи нашої компанії мають солідний досвід ведення справ в суді в подібних суперечках. Ми через суд визначимо той порядок спілкування, який буде вигідний вам, і не буде порушувати прав та інтересів неповнолітнього. Профільна спеціалізація юристів дозволяє нашим клієнтам мати більше шансів на перемогу в справі, ніж у які звернулися в інші юридичні компанії.
 

Порядок роботи:

  •     проведення безкоштовної консультації, за підсумками якої проводиться правовий аналіз ситуації, що склалася і наявних документів, визначаються межі бажаного майбутнього спілкування з дитиною;
  •     підготовка плану роботи, із зазначенням термінів, прогнозів і вартості майбутніх робіт;
  •     узгодження плану і підписання угоди про надання юридичної допомоги;
  •     захист інтересів клієнта на всіх етапах вирішення справи (від підготовки документів до допомоги у виконанні рішення суду).

Вам не доведеться бути присутнім особисто на судових засіданнях, які віднімають величезну кількість часу і нервів. Ваш представник буде відстоювати ваші інтереси в судових процесах за дорученням.

Просто заповніть форму нижче

і наш фахівець зв'яжеться з Вами і відповість на всі ваші запитання.


Записатись на консультацію