Розірвання шлюбу

Безумовно, що сім’я є однією із найвищих суспільних цінностей. Але трапляються різні життєві ситуації, коли людям вже не в силах знаходитися поруч один з одним. Тобто не завжди подружжя витримує випробовування часом своїх почуттів і бажає розірвати шлюб. Звісно, було б добре, якщо сім’ї самостійно вирішували конфлікти та йшли на поступки, уникаючи розлучень, але….

Все може дійти до того, що подружжя буде знаходитися у стані психологічної війни, тобто постійні образи, сварки, суперечки. У такій ситуації подружжю жити разом не те що, немає сенсу, але й небезпечно. Краще у таких випадках спробувати відпустити один одного, аби зберегти в собі ще теплі та добрі почуття. Але знову ж таки, не завжди розлучення є бажаним з обох сторін, це досить нервовий та стресовий процес. Розлучення також може потягнути за собою розподіл майна, якщо подружжя має дітей, це також певним чином ускладнює ситуацію. Тому Вам варто заручитися підтримкою адвоката в таких справах.


Адвокат в Броварах Філіпова О.В. допоможе Вам у справах розірвання шлюбу. Ви можете розраховувати на те, що Ваші інтереси буде представляти фахівець, який на практиці вивчив всі тонкощі та особливості судового розгляду по справах розірвання шлюбу.

Порядок роботи:
  • проведення правового аналізу ситуації, яка склалася та наявної документації;
  • формування мети по справі, для досягнення якої визначаються завдання, готується план роботи, із зазначенням термінів, прогнозів і вартості майбутніх робіт;
  • узгодження плану роботи та підписання угоди про надання юридичної допомоги;
  • захист інтересів клієнта на всіх етапах вирішення справи.
Переваги моєї роботи, як адвоката в Броварах

Вартість послуг та порядок оплати визначаються індивідуально. У залежності від конкретної ситуації можлива відстрочка платежу, оплата по факту та інші варіанти.
У договорі детально прописуються обов’язки, які бере на себе Адвокат в Броварах ФІЛІПОВА О.В., а також гарантії виконання умов, передбачених в договорі.
Клієнт постійно знаходиться в курсі подій, інформується про результат зробленої роботи.
Тобто вказані вище обставити дають змогу особам, які потребують правової допомоги відчувати себе впевнено. а також завжди видно результат роботи, за яку сплачено кошти.

Записатись на консультацію